Держекоінспекція перевірить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Державна екологічна інспекція отримала згоду від керівництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрити свої документи й сприяти перевірці підприємства.


Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.


«Під час робочого візиту до Кривого Рогу, разом з заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем, завітали до найбільшого забруднювача повітря – «АрселорМіттал Кривий Ріг», – написав Андрій Мальований.


«Ми сприймаємо як належне дихати свіжим повітрям, і лише втративши цю можливість, розуміємо наскільки це важливо», – зауважив Андрій Мальований.


За словами голови ДЕІ, посадовці оглянули підприємство, керівництво представило свій план модернізації виробництва, обговорили, як держава може посприяти отриманню інвестицій від керуючої компанії.


«Для мене найголовнішим було переконатися у готовності підприємства допустити інспекторів ДЕІ до перевірок, аби «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрили свої документи й не перешкоджали роботі інспекторів», – зазначив Андрій Мальований. 


Раніше неодноразово виникали проблеми з проведенням перевірок на підприємстві. «Я контролюватиму перевірку, аби все відбувалося об’єктивно, без тиску та зловживань. Однак у відповідь від «АрселорМіттал Кривий Ріг» очікую на конструктив і відкритість», – підкреслив Андрій Мальований.


Посадовець додав, що найближчим часом розроблять методику й нормативно-правове забезпечення для передачі даних моніторингу викидів у повітря зі стаціонарних датчиків підприємства, що встановлені на трубах. Ця інформація стане відкритою для громадськості відповідно до європейських стандартів нагляду за довкіллям.


«Важливо знайти баланс між екологією й бізнесом. Це можливо лише у співпраці», – підсумував Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці