Керівництво Державної екологічної інспекції України

Фірсов Єгор Павлович - тимчасово виконуючий обов'язки Голови Державної екологічної інспекції УкраїниКаплунов Денис Вікторович - перший заступник Голови Державної екологічної інспекції України


Біографічна довідка

Каплунов Д.В.  1987 року народження.

Освіта повна вища. У 2011 р. закінчив Державний університет інформатики і штучного інтелекту. Магістр, викладач філософських і релігієзнавчих дисциплін. У 2012 р. закінчив Донецький національний університет, за спеціальністю «Правознавство».

З 2010 по 2015 рік займався підприємницькою діяльністю у сфері права. У 2015 році заступник генерального директора КП «Плесо». З 2017 по 2020 рік директор ТОВ «ЮК «Будинок права».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 лютого 2020 р. № 75-р призначений на посаду Першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України.


Канцурак Віктор Васильович - заступник Голови Державної екологічної інспекції України.


Біографічна довідка

      

Канцурак В. В. 1970 року народження.

Освіта повна вища, у 1999 р. закінчив Донецький державний університет за спеціальністю правознавство, у 2012 році закінчив Державну екологічну академію післядипломної освіти та управління за спеціальністю екологія.

На державній службі з 2004 року.

Працював на керівних посадах у Державному комітеті природних ресурсів України, Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державному комітеті України із земельних ресурсів, Державному комітеті рибного господарства України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Рішенням Уряду в березні 2017 року призначений на посаду заступника Голови Державної екологічної інспекції України.

Двічі нагороджений подякою Прем’єр-міністра України. 


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці