Керівництво Державної екологічної інспекції України

Мальований Андрій Миколайович


Голова Державної екологічної інспекції України

Мальований А.М. 1981 року народження.

Освіта повна вища, у 2005 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», спеціальність «Метрологія та вимірювальна техніка»; у 2013 році Південнослов’янський інститут Вищого навчального закладу «Київський славістичний університет» (ЗАТ), спеціальність «Геодезія, картографія та землеустрій»; у 2014 році Інститут післядипломної освіти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, спеціальність «Землеустрій та кадастр»; у 2016 році Національна академія державного управління при Президентові України, спеціальність «Місцеве самоврядування»; у 2018 році Державний університет інфраструктури та технологій, спеціальність «Право».

На державній службі з 2011 року.

Працював на керівних посадах у Головному управлінні Держземагентства у м. Києві, Головному управлінні Держземагентства у Київській області, КП УЗН Солом’янського району м. Києва, Апараті виконавчого органу Київської міської ради, Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради, Управлінні екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 549-р призначений на посаду Голови Державної екологічної інспекції України.

Заруба Дмитро Васильович


перший заступник Голови Державної екологічної інспекції України

Заруба Д.М. 1975 року народження.

Освіта повна вища. У 1998 році здобув кваліфікацію політолога за спеціальністю «Політологія» в Дніпропетровському державному університеті. У 2010 році закінчив Західнодонбаський приватний інститут економіки і управління та здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів за спеціальністю «Фінанси».

На державній службі з 2010 року.

Працював на керівних посадах у Державній службі туризму і курортів, у Національному музеї народної архітектури та побуту України, у комунальному підприємстві Київської міської державної адміністрації «Київський центр розвитку міського середовища» та у комунальному об’єднанні «Київзеленбуд».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 116-р призначений на посаду першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України.

Канцурак Віктор Васильович

заступник Голови Державної екологічної інспекції України

Канцурак В. В. 1970 року народження.

Освіта повна вища, у 1999 р. закінчив Донецький державний університет за спеціальністю правознавство, у 2012 році закінчив Державну екологічну академію післядипломної освіти та управління за спеціальністю екологія.

На державній службі з 2004 року.

Працював на керівних посадах у Державному комітеті природних ресурсів України, Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державному комітеті України із земельних ресурсів, Державному комітеті рибного господарства України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Рішенням Уряду в березні 2017 року призначений на посаду заступника Голови Державної екологічної інспекції України.

Двічі нагороджений подякою Прем’єр-міністра України.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці