Повідомлення про небезпечну продукцію

від 19.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ТОВ "АЛВАС "за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС №1 вул. Лісова, буд.5/а, м. Ізмаїл, Одеська область; АЗС - вул. Железнякова, буд.184/а,  м. Ізмаїл, Одеська область, виробництва ПАТ «Укртатнафта».


від 8.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, за адресою: АЗС № 1 вул. Фонтанна, буд.15/А, м. Херсон, Херсонська область, за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція паливо дизельне марки ДП-Л-Євро5-В0 не відповідає вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 за показником «Температура спалаху в закритому тиглі». Розгляд справи подовжується.


від 7.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, за адресою: АЗС №8 вул. Пiвденна, буд.62, с. Приморське, Кiлiйський район, Одеська область, за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту за показниками: вміст сірки, об'ємна частка бензолу, масова частка кисню, об'ємна частка кисневмісних сполук. Розгляд справи подовжується.
       

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці