ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» втретє за рік не допустило Держекоінспекцію до перевірки. Справою займуться правоохоронці.

Через третій за рік недопуск до позапланової перевірки ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» Держекоінспекція звернулась до правоохоронців.

Новину повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«12 листопада Держекоінспекція мала провести позапланову перевірку ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» за скаргою громадянина на викиди у атмосферне повітря. Однак працівників ДЕІ за наявності всіх необхідних документів та погоджень не допустили.

ДЕІ не збирається бездіяти. Інспектори вже направили звернення до Національної поліції України! Чекаємо на реакцію від правоохоронців», - повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

«Це вже третій з початку року недопуск на це підприємство. Йдеться не лише про перевірки за зверненням громадян, а й за дорученням Прем’єр міністра», - відзначив Андрій Мальований.

ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» залишається екологічно небезпечним підприємством та входить до рейтингу забруднювачів Міндовкілля.

«Нагадаю, що ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» є одним з найбільших забруднювачів атмосфери в Луганській області. У рейтингу Міндовкілля воно посідає 17 місце серед підприємств з найбільшими скидами забруднених стічних вод», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці