Громадська рада при Держекоінспекції: обговорили Офіс чистого довкілля, розрахунок збитків на Донеччині та Луганщині та оцінювання роботи посадовців

5 листопада відбулось засідання Громадської ради при Державній екологічній інспекції України. Члени органу мали змогу поставити питання голові ДЕІ Андрію Мальованому.

Впродовж засідання найчастіше лунали теми, пов’язані з підрахунком збитків, спричинених російською агресією у Донецькій за Луганській областях.

«На жаль, сьогодні інспекція не може обраховувати шкоду довкіллю, завдану російською агресією. Причина – відсутність відповідних нормативно-правових актів. Розраховую, на якнайшвидшу їх розробку Кабінетом Міністрів. Наразі інспектори фіксують всі порушення, спричинені військовими діями, аби після появи нормативної бази розпочати нарахування збитків», - доповів Андрій Мальований.

Голова ДЕІ також відповів на нарікання стосовно роботи посадовців інспекції. Так вже цього місяця відбудеться оцінювання їх ефективності.

«Вже в поточному листопаді ми проведемо щорічне оцінювання ефективності роботи працівників. Це обов'язкова процедура, яка допоможе керівництву ДЕІ робити правильні кадрові висновки», - зазначив Андрій Мальований.

Він також проінформував про стан готовності Офісу чистого довкілля, який відкриється у Кривому Розі.

«Стан готовності Офісу чистого довкілля у Кривому Розі. Ми давно анонсували його створення і цей процес вийшов на фінальну стадію. Вже найближчим часом завершаться останні роботи і працівники переїдуть в цю штаб-квартиру. Поступово також відкриються його підрозділи в найбільших містах Дніпропетровщини. Таким чином, ми зможемо більш ефективно контролювати ТОП-забруднювачів», - розповів Андрій Мальований.

За словами голови ДЕІ, участь у засіданнях Громадської ради – вкрай важливе завдання для посадовця.

«Для мене це відповідальна місія – доносити до екологів, активістів та звичайних громадян правдиву інформацію про нашу роботу, інформувати про новації та пояснювати позицію ДЕІ з тих чи інших питань», - підкреслив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці