Майже 7 тисяч дерев знищено пожежею на Миколаївщині: Держекоінспекція залучає до розслідування прокуратуру

Протягом тижня з 30 жовтня по 5 листопада Державна екологічна інспекція України розрахувала 7,2 мільйона гривень збитків та пред’явила претензій на 5,1 мільйона гривень за екологічні порушення. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держекоінспекції.  

За словами голови ДЕІ Андрія Мальованого, найвища сума збитків склала 1,78 мільйона гривень і завдана забрудненням повітря на Житомирщині.

«Найбільше збитків завдано наднормативними викидами забруднюючих речовин в атмосферу ПП «Чайківка» Житомирської області. Держекоінспекція пред’явила підприємству претензію на відшкодування 1,78 мільйона гривень», - повідомив Андрій Мальований.

Резонансний випадок стався у Миколаївській області – пожежею знищено майже 7 тисяч дерев на площі 570 гектарів.

«Пожежа у заповіднику «Єланецький степ» Миколаївської області завдала збитків 1,6 мільйона гривень. Вогнем знищено більш ніж 6,8 тисяч дерев на площі 570 гектарів. Розслідувати причину пожежі та встановлювати винних осіб надалі буде обласна прокуратура», - зазначив Андрій Мальований.

Також великих збитків довкіллю завдали вирубка дерев на Сумщині та забруднення земельних ресурсів КП «Кривбасводоканал».

«За незаконну вирубку дерев на Сумщині збитки на суму 1,4 мільйона гривень виставлені ОДАП «Охтирський агролісгосп». Матеріали за фактом рубки направлено до СБУ України.

Також Держекоінспекція пред’явила претензію на відшкодування 668,9 тисячі гривень збитків КП «Кривбасводоканал». Підприємство допустило забруднення земельних ресурсів площею 108 м2, адже здійснювало скид каналізаційних вод. Далі справою буде займатися поліція», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці