Голова Держекоінспекції взяв екологічну ситуацію в Броварах під особистий контроль

Андрій Мальований та голова Броварської райдержадміністрації Георгій Біркадзе обговорили екологічні проблеми Броварського району Київщини, зокрема незаконний видобуток піску, неякісну роботу очисних споруд та несанкціоновані сміттєзвалища .

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Крім того, що неконтрольований видобуток піску в руслі річки Десна призводить до пошкодження її екосистеми, українці з кожною тонною незаконно видобутих надр втрачають кошти, який мають сплачувати до держбюджету підприємства, що займаються цим видом діяльності. Нагадаю, що такі суб'єкти бізнесу повинні мати спеціальні дозволи», - зазначив голова ДЕІ.

Мальований також зауважив, що погіршенню екологічної ситуації на території району сприяє і накопичення великої кількості сміття та скид недостатньо очищених стоків через несправність очисних споруд.

«В цьому випадку для розв'язання проблеми необхідна постійна злагоджена робота місцевої адміністрації та інспекторів, що здійснюють екологічний нагляд і контроль на цій території. Разом з головою райдержадміністрації визначили порядок взаємодії у розв'язанні зазначених проблем. Також взяв під особистий контроль посилення роботи Держекоінспекції у Броварському районі», - резюмував чиновник.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці