Понад 72 мільйони збитків за екологічні злочини розраховано Держекоінспекцією протягом тижня

Понад 72 мільйони збитків за екологічні злочини – стільки розрахувала Держекоінспекція протягом минулого тижня.

Найбільш резонансні порушення – у сфері поводження з відходами. Діяльність одного підприємства у Столичному окрузі через його негативний вплив на довкілля тимчасово зупинена.

Найбільші збитки за тиждень завдані обслуговуючим кооперативом «Дачний-2006» у Черкаській області. Через засмічення земельної ділянки, розміром понад 2,5 тисяч кв. м, сума шкоди, завданої природі, становить аж 44,8 мільйона гривень. Матеріали справи – вже в Управлінні служби безпеки України в Черкаській області, ГУНП в Черкаській області та Черкаській обласній прокуратурі.

Велике засмічення території допустило підприємство «Кременчуцька паперова фабрика». 1,1 мільйона гривень збитків завдано внаслідок засмічення твердими побутовими відходами та відходами паперової промисловості на 556 кв.м. Матеріали направлено до Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області.

17,7 мільйона гривень шкоди має сплатити підприємство ТОВ «Бонус» за видобування будівельного піску без ліцензії у Хмельницькій області. Далі цією справою буде займатись Кам’янець-Подільське ВП ГУНП, матеріали до якого вже передані.

Крім того, у Столичному окрузі зупинена робота звалища в селі Наливайківка. Позов Державної екологічної інспекції Столичного округу до Комунального підприємства «Макарівське Виробниче Управління Житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради задоволено у повному обсязі.

Нагадую, що громадяни, які виявляють незаконні сміттєзвалища або відходи, які складуються у не передбаченому для них місці, можуть звернутися до Держекоінспекції. Ми вийдемо на перевірку, встановимо відповідальних за це порушення та зобов’яжемо їх ліквідувати звалище у короткі строки.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці