Держекоінспекція разом з європейськими партнерами провела спецоперацію у Франції

Державна екологічна інспекція України долучилась до проекту Ambitus за запрошенням Центрального офісу по боротьбі з порушеннями проти навколишнього середовища та охорони здоров'я OCLAESP при Міністерстві внутрішніх справ Французької республіки, взявши участь у екологічній операції «Чисті території».

Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.

«Переймаємо європейський досвід з екологічного контролю за водоймами. Радий повідомити, що на запрошення Центрального офісу по боротьбі з порушеннями проти навколишнього середовища та охорони здоров'я OCLAESP Gendarmerie nationale  при Міністерстві внутрішніх справ Французької республіки Державна екологічна інспекція України долучилась до  проєкту Ambitus, метою якого є налагодження оперативної діяльності правоохоронних органів у боротьбі з екологічними злочинами. 

В операції «Чисті території» взяли участь 400 поліцейських з OCLAESP в співпраці з французькою митницею,  делегати з 5 європейських країн-партнерів і представники Державної екологічної інспекції України»,  написав Андрій Мальований. 

В рамках співпраці працівники Держекоінспекції ознайомились з операціями з контролю транспортування відходів річкою Рона та забрудненням води. 

«Під час заходу представники ДЕІ мали змогу відвідати регіональний командний центр та побачити польові операції по контролю над перевезенням контейнерів з відходами на річці Рона, торгівлею відходами, забрудненням води, а також перейняти досвід європейських партнерів по боротьбі із злочинами проти навколишнього природного середовища й налагодити міжнародне співробітництво з питань захисту довкілля в рамках проєкту Ambitus.

Впевнений, що участь інспекції у міжнародних проєктах свідчить про високий рівень довіри до України та бажання іноземних партнерів продовжувати співпрацю з нашою державою у сфері охорони навколишнього середовища»,  додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці