Голова Держекоінспекції виявив браконьєрів під час акції з прибирання у Кривому Розі

Під час прибирання прибережної смуги в рамках акції "Чисті береги" Держекоінспекція зафіксувала факт незаконного лову риби за допомогою сітки та ланцюга-"кішки".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

"Під час акції "Чисті береги" у Кривому розі прибрали не тільки сміття, а й браконьєрів! Зафіксував факт незаконного вилову риби з річки Саксагань. Виловлену рибу випустили назад у річку, а знаряддя лову – сітку та ланцюг-"кішка", конфіскували. Горе-рибалкам "світить" штраф", – написав Андрій Мальований.

Він також нагадав, що у комітеті Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування розглянув законопроект щодо підвищення штрафів для рибалок-браконьєрів.

"Нагадаю, що покарання для рибалок скоро підвищиться. Нещодавно комітет ВРУ з питань екологічної політики та природокористування розглянув новий законопроект, який передбачає збільшення штрафів за порушення правил рибальства, використання заборонених знарядь лову, тощо. Сподіваюсь, ініціатива буде прийнята якнайшвидше, щоб браконьєри врешті решт почали боятися прямо під час екологічної акції здійснювати порушення проти довкілля", – додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці